Dobra pasieczne

Wszystko co powstaje w tej pasiece jest zasługą pszczół, a ludzie tylko im pomagają. Dlatego pszczoły, zawsze są stawiane na pierwszym miejscu. To one zjadają najwięcej miodu, a jeśli coś zostaje, jest dla miodożerców.

Nasze produkty

Za dobrami pasiecznymi z tej pasieki stoi kolejka, a na jej początku stoją pszczoły. Dlatego zawsze pytaj o dostępność swojego miodu, pierzgi, pyłku i zgłaszaj chęć jego kupienia, z wyprzedzeniem. Dobra pasieczne można odebrać osobiście lub umówić bezpieczny, osobisty dowóz, na terenie Dolnego Śląska.

Miód lipowy

Pierwszy w sezonie, jasny miód z delikatnych wiosennych kwiatów. To bogactwo różnorodności i cudowny smak, dostępny tylko w wiosennych miesiącach.

1.4 kg
50 zł

Miód akacjowy

Wspaniały miód o jasnym słomkowym kolorze i maślanym posmaku, kwiatów akacji. Czysty miód akacjowy zdarza się jedynie raz na kilka lat. Jednak warto poczekać.

1.4 kg
50 zł

Miód wielokwiatowy

Pierwszy w sezonie, jasny miód z delikatnych wiosennych kwiatów. To bogactwo różnorodności i cudowny smak, dostępny tylko w wiosennych miesiącach.

1.4 kg
50 zł

Miód lawendowy

Niezwykły i unikatowy miód dla prawdziwych miodożerców. Ma cudowny, świeży smak. Pachnie i smakuje późnym latem i kwiatami lawendy.est poddawana procesowi suszenia, a zostaje ubita w słoiczku i posmarowana cieńką warstwą miodu w sposób najbardziej zbliżony do tego, jak robią to pszczoły.

1.4 kg
50 zł

Pierzga pszczela

Świeża, ręcznie ubijana pierzga pszczela to inaczej chlebek ulowy. Jest pyłkiem kwiatowym, przyniesionym przez pszczoły do ula, a tam złożonym i zakonserwowanym w komórkach plastra. Staram się, aby przez proces wydobycia, nie traciła ona swojej „super mocy”, dlatego nie jest poddawana procesowi suszenia, a zostaje ubita w słoiczku i posmarowana cienką warstwą miodu w sposób najbardziej zbliżony do tego, jak robią to pszczoły.

0.2 kg
70 zł

Burszynowy propolis

Niezastąpiony w przeziębieniach i regeneracji, kit pszczeli, o wyjątkowym, ostro słodkim aromacie.

0.1 kg
55 zł

Lawenda

Przepiękne i aromatyczne kwiaty lawendy, z naturalnej uprawy. Dostępne w świeżej oraz suszonej wersji, aby zatrzymać zapach i smak późnego lata, przez cały rok.

Zapytaj o dostępność i aktualną cenę

Ta strona

wykorzystuje ciasteczka

dowiedz się więcej
cookies