Pasieczne Warsztaty Na Dzień Taty

W Cieniu Dobrego Drzewa, zaprasza na wyjątkowe, przyrodnicze warsztaty, skierowane do najmłodszych pszczelarzy i przyrodników, które będą celebrować tegoroczny dzień ojca, w weekendowym wydaniu. Dlatego tym razem, w zajęciach uczestniczą nie tylko maluchy, ale również ich tatusiowie. Nie ma bowiem nic bardziej wartościowego, niż wspólnie spędzony czas.

Warsztaty będą prowadzone w pasiece, pomogą więc poznać owady zapylające i ich rolę w życiu naszym i naszej planety. Mali uczestnicy, będą mogli obejrzeć prawdziwe życie pszczół, poznać ich środowisko i zobaczyć skąd bierze się miód, a nawet go skosztować. 🙂

 

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Krawczyk: Pedagog specjalny, pszczelarka, właścicielka pasieki i prezes Fundacji W Cieniu Dobrego Drzewa.

Czas trwania warsztatów: 1,5h

Ilość uczestników: 10 osób w każdej grupie

Cena: 60 zł od uczestnika. Płatność z góry, przelewem na numer konta, podany  w wiadomości zwrotnej, po zapisaniu się na wydarzenie.

Rodzice nie płacą i jedynie relaksują się w otoczeniu przyrody.

Data: 27.06.2020/ sobota

Godzina: 10.00 grupa 3-6lat     13.00 grupa 7-10lat

Miejsce warsztatów: Pasieka W Cieniu Dobrego Drzewa, Gmina Kąty Wrocławskie, Sadowice.

Zapraszam do rezewacji miejsc, drogą mailową. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska małych uczestników, oraz ich wieku.

email: wcieniudobregodrzewa@hotmail.com

Odpowiem na każde, frapujące was pytanie, a w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo wszystkie szczegóły wydarzenia.

 

 

Ta strona

wykorzystuje ciasteczka

dowiedz się więcej
cookies