Sierpniowe Warsztaty Pasieczne Dla Najmłodszych

W Cieniu Dobrego Drzewa, zaprasza na wyjątkowe, przyrodnicze warsztaty, skierowane do najmłodszych pszczelarzy i przyrodników. Zajęcia będą prowadzone w pasiece, pomogą więc poznać owady zapylające i ich rolę w życiu naszym i naszej planety. Mali uczestnicy, będą mogli obejrzeć prawdziwe życie pszczół, poznać ich środowisko i zobaczyć skąd bierze się miód, a może nawet go skosztować. 🙂

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Krawczyk: Pedagog specjalny, pszczelarka, właścicielka pasieki i prezes Fundacji W Cieniu Dobrego Drzewa.

Czas trwania warsztatów: 1,5-2h

Ilość uczestników: 10 osób/ dzieci w wieku 3-10 lat

Cena: 60 zł od uczestnika. Płatność z góry, przelewem na numer konta, podany  w wiadomości zwrotnej, po zapisaniu się na wydarzenie. Rodzice nie płacą i jedynie relaksują się w otoczeniu przyrody, lub czynnie uczestniczą w zajęciach. 🙂

Daty: 

1.08/sobota   2.08/niedziela 

8.08/sobota   9.08/niedziela

15.08/sobota   16.08/niedziela 

22.08/sobota   23.08/niedziela

 Uwaga: Zapraszam również na zajęcia dla półkolonii, oraz na indywidualnie zorganizowane warsztaty pasieczne w małych grupach, w dowolnie wybrany dzień w tygodniu.

 

Godzina: Każde warsztaty zaczynamy o godz. 14.00

 

Miejsce warsztatów: Pasieka W Cieniu Dobrego Drzewa, Gmina Kąty Wrocławskie, Sadowice.

Zapraszam do rezerwacji miejsc poprzez wiadomość email, lub przez formularz do zapisów na warsztaty, dostępny na stronie, w zakładce “WARSZTATY SZKOLENIA INICJATYWY”. W zgłoszeniu poproszę o podanie imienia i nazwiska najmłodszego uczestnika, jego wieku, oraz wybranej daty warsztatów.

 

Email: wcieniudobregodrzewa@hotmail.com

 

Odpowiem na każde, frapujące was pytanie, a w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo wszystkie szczegóły wydarzenia.

 

Ta strona

wykorzystuje ciasteczka

dowiedz się więcej
cookies