Wrześniowe Warsztaty Tworzenia Domków Dla Owadów

W Cieniu Dobrego Drzewa, zaprasza na wyjątkowe, przyrodnicze warsztaty, skierowane do najmłodszych pszczelarzy, przyrodników i miłośników owadziego świata.

Zajęcia będą prowadzone w pasiece, pomogą więc poznać owady zapylające i ich rolę w życiu naszym i naszej planety. Mali uczestnicy, będą mogli obejrzeć prawdziwe życie pszczół, oraz porozmawiać o innych pożytecznych owadach. Poznać ich środowisko, zrozumieć ich zwyczaje i co najważniejsze, stworzyć własne domki dla owadów, które zasilą środowisko przydomowego ogrodu, lub parku.

Tworzenie domków dla owadów, jest cudowną, ale i wymagającą aktywnością. Dlatego formuła warsztatów zakłada, działanie w parach:  maluch+ kreatywny rodzic. 🙂

Wszystkie materiały i narzędzia, są dostępne na miejscu. Ze sobą zabieramy jedynie kreatywność i dobry nastrój.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Krawczyk: Pedagog specjalny, pszczelarka, właścicielka pasieki, prezes Fundacji W Cieniu Dobrego Drzewa i pasjonatka pszczelego i owadziego świata.

Czas trwania warsztatów: 2-3h

Ilość uczestników: 10 par maluch+rodzic/ dzieci w wieku 4-11 lat

Cena: 140 zł od pary maluch+rodzic

Płatność z góry, przelewem na numer konta, podany  w wiadomości zwrotnej, po zapisaniu się na wydarzenie.

Tylko wniesienie opłaty za warsztaty, gwarantuje rezerwację miejsca. W razie nagłych wypadków, swoje opłacone miejsce można oddać innemu, chętnemu uczestnikowi. Nie przybycie na warsztaty, lub zbyt późna informacja o rezygnacji z zajęć, powoduje utratę wpłaconej kwoty.

W przypadku, kiedy warsztaty nie odbędą się z winy organizatora, każdemu uczestnikowi zostanie zwrócona, wpłacona wcześniej kwota. Jeżeli pogoda nie będzie dla nas łaskawa, warsztaty mogą zostać przesunięte….ale jest to ostateczność. 🙂

Data: 6.09.2020

Godzina: 12.00

 

Miejsce warsztatów: Pasieka W Cieniu Dobrego Drzewa, Gmina Kąty Wrocławskie, Sadowice.

Zapraszam do rezerwacji miejsc poprzez wiadomość email, lub przez formularz do zapisów na warsztaty, dostępny na stronie, w zakładce “WARSZTATY SZKOLENIA INICJATYWY”. W zgłoszeniu poproszę o podanie imienia i nazwiska najmłodszego uczestnika, jego wieku, oraz datę warsztatów.

Email: wcieniudobregodrzewa@hotmail.com

 

Odpowiem na każde, frapujące was pytanie, a w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo wszystkie szczegóły wydarzenia.

 

 

Ta strona

wykorzystuje ciasteczka

dowiedz się więcej
cookies