Polityka prywatości

1. Podmioty z Grupy Ringier Axel Springer Polska szanują prawo do prywatności

Użytkowników naszych usług i gwarantują Im prawo wyboru w zakresie udostępniania informacji, które Ich dotyczą. Dokładamy najwyższych starań, by dane osobowe naszych Użytkowników były przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i Unii Europejskiej.

Nasza Polityka Prywatności informuje, jak przetwarzamy dane osobowe Użytkowników naszych usług (serwisów, aplikacji), a przede wszystkim: Kto jest administratorem Twoich danych osobowych, Jakie dane przetwarzamy oraz czy przetwarzanie tych danych jest niezbędne ze względu na usługi świadczone przez nas drogą elektroniczną, W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy dane, Jak długo przetwarzamy dane, Jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom jako podmiotom danych osobowych, Komu udostępniamy dane Administrator Danych Osobowych Administratorem Twoich danych osobowych jest podmiot z Grupy Ringier Axel Springer Polska, z którego serwisu lub aplikacji korzystasz. Nazwę Administratora znajdziesz zawsze na samym dole strony internetowej lub w aplikacji, informuje o niej także logo Administratora widoczne w serwisie lub aplikacji. Administratorami Twoich danych osobowych będą także pozostałe podmioty z Grupy Ringier Axel Springer Polska. Dane podmiotów z Grupy Ringier Axel Springer Polska możesz sprawdzić pod tym linkiem. [podmioty z Grupy Ringier Axel Springer Polska] Co to oznacza? Podmiot z Grupy Ringier Axel Springer Polska – usługodawca danego serwisu lub aplikacji, decyduje o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, czyli jak Twoje dane będą wykorzystywane. Jak się z nami kontaktować w zakresie danych osobowych? Przejdź do zakładki „Kontakt” gdzie udostępniliśmy formularz zgłoszenia wniosków dotyczących Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych (IOD) dla podmiotów z Grupy Ringier Axel Springer Polska. Jest nim Aleksander Gacek. Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych oraz realizacją

Twoich praw związanych z przetwarzaniem, na adres: e-mail: IOD@grupaonet.pl adres: ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych” Jakie dane przetwarzamy ? Przetwarzamy Twoje dane, które nam podajesz lub udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w ramach korzystania z naszych usług – serwisów lub aplikacji (wraz ze zautomatyzowaną analizą Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach). Podajesz nam Twoje dane osobowe niezbędne do świadczenia Ci usług, np. przy zakładaniu kont czy profili w serwisach, wypełniając formularze lub okna rejestracyjne w usługach, w procesie instalacji aplikacji, dane zmienione przez Ciebie podczas edycji kont (takie jak: adres e-mail, imię i nazwisko, wiek, płeć, miasto, datę urodzenia).

Przetwarzamy także dane zbierane podczas Twojej aktywności w usługach – serwisach internetowych i aplikacjach, m.in. odwiedzane strony i miejsca, czas wizyty w danym miejscu, Twoje kliknięcia, sposób korzystania z usług (np. historie zakupów, wyszukiwanie produktów VOD.pl), informacje o urządzeniu końcowym lub przeglądarce, w tym jego lokalizację. Przetwarzanie przez nas opisanych powyżej danych udostępnianych w historii przeglądania i danych zbieranych podczas Twojej aktywności w usługach jest niezbędne ze względu na właściwość świadczonych przez nas drogą elektroniczna usług obejmujących udostępnianie treści w ramach naszych stron, serwisów, aplikacji i podobnych narzędzi internetowych.

Ta strona

wykorzystuje ciasteczka

dowiedz się więcej
cookies